Nápověda

Co to je flirtrande.cz a jak mám začít?
Jedná se o portál SMS chatu pro kontakty s ženami a muži. Můžete zde nalézt jak nezávazný flirt, tak třeba přátelství či lásku na celý život. Stačí odpovědět na vybraný profil, nebo založit vlastní.

Jak systém funguje?
Pomocí našich stránek můžete najít vhodného chat partnera. Stačí si jen vybrat jakéhokoliv uživatele a kontaktovat ho formou SMS, která je popsána u každého profilu. Když chat partner odepíše, můžete mu odpovědět ze svého mobilního telefonu v souladu s podmínkami použití našich služeb.

Zůstané mé číslo anonymní?
Ano. Naše služby Vaše telefonní číslo nebudou nikde zobrazovat. Veškerá komunikace je zcela anonymní. Vaše bezpečnost je pro nás velmi důležitá.

Nepřišla Vám odpověď?
Je možné, že nemáte aktivovanou službu Premium SMS ve svém telefonu. Služby na našem portálu je možné využívat jen se službou Premium SMS aktivovanou u Vašeho mobilního operátora. Zprovoznění této služby je zdarma a trvá jen několik minut. Pro aktivaci se obraťte na svého operátora:
T-Mobile: 4603
O2: *11, *88
Vodafone: *77

Jak vytvořím svůj profil?
Díky Vašemu profilu Vás budou moci najít ostatní uživatelé. Postup na jeho tvorbu je jednoduchý.

1. Na hlavní stránce klikněte na NOVÝ PROFIL
2. Vyplňte formulář a vložte fotografii (podmínky pro vkládání fotografií jsou popsány níže)
3. Klikněte na REGISTRACE

Nyní máte profil vytvořený a během několika minut bude schválen. Na email Vám bude doručena zpráva s potvrzením o registraci.

Je to zdarma?
Ano, vytvoření Vašeho profilu je zcela zdarma.

Jaká jsou omezení při vkládání fotografií?
Dejte prosím pozor na to, aby Vaše fotografie splňovala tyto požadavky:

– Velikost v rozmezí 10KB-2MB
– Formát JPG, PNG, BMP
– Musí být přístupná mládeži (žádné nahé fotografie)
– Nesmí na ní být děti
– Na fotografii byste měli být jen Vy

Jak funguje SMS chat?
Když chcete poslat jinému uživateli zprávu, můžete mu napsat SMS. Dejte prosím pozor, aby SMS byla přesně ve tvaru, v jakém je uvedena u každého inzerátu.

S kým můžete chatovat?
Můžete chatovat se všemi ostatními uživateli na našem portálu, ovšem vždy jen s jedním současně. Tento chat obsahuje skutečné kontakty a kontakty nebo profily, které reálné nejsou. Kontakty, které nejsou skutečné, jsou zpracovány od moderátorů k animačním účelům, kteří mohou vést dialogy pod více identitami. Partner v dialogu může být tedy moderátor, který/á se v systému může nacházet pod jinou identitou.

Nenašli jste odpověď? Chcete s něčím poradit? Napište nám!
pk62@pk62.cz